| UnTipObisnuit a întrebat:

Stiti cand o sa apara filmul "Detectivul Pikachu" si in cinematografele Cinemacity? Filmul are deja cateva saptamani si tot nu-l vad pe lista filmelor lor. Este la alte cinematografe romanesti?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Pe 07.06. 2019 apare în România
http://www.cinemagia.ro/filme/pokemon-detective-pikachu-1112587/

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Descarcă aplicația Cinemagia și cauți titlul filmului sus, apoi apeși pe cumpără bilet și îți arată toate cinematografele la care se difuzează în funcție de dată