| iubesteOrezul a întrebat:

De ce este mafia ruseasca asa temuta? Si prin filme si peste tot. Fundaa kiss.

Răspuns Câştigător
| dydda a răspuns:

Mafia ruseasca are o mare putere si un stil de a actiona de parca nimic nu sa-r fi intamplat.Rusia este foarte cunoscuta pentru diferite moduri si stiluri de a omori oameni? Ai auzit vreodata de ruleta ruseasca? Daca nu ar fi bine sa te informezi

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Pentru ca sunt foarte duri si pentru ca probabil sunt comunisti, nu tin cont de nimic, nu au scrupule sau vreo valoare morala.

| mgtow a răspuns:

Aia sunt numerosi si au mai multe moduri de a da lovitura.

Răspuns utilizator avertizat
| ValentinCN a răspuns:

Afla aici informatii despre mafia rusa, date, cazuri concrete, cat si influenta lor in lume si in Moldova mai ales --> http://drept-md.com/......%B2%D1%8B/

| DubPhizix a răspuns:

Pai cea mai puternica mafie o au italieni(din sicilia) adica "costa nostra"(in romana "familia noastra") sun cei mai puternici, bogati si influenti dar rusii sun mult mai brutali de cat italieni si asta ii face atat de temuti
Sper ca te-am lamuritwinking

| danielKGB a răspuns (pentru DubPhizix):

Nu este adevarat mafia rusa este peste "cosa nostra".
http://debarbati.ro/......-lume.html