| AndreeMeaw a întrebat:

Stiti ceva filme/seriale/(telenovele daca nu.laughing).) despre /cu mafia ruseasca? Ca si telenovela a fost "La reina del sur".

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cu mafie rusească nu ştiu. Dacă vrei cu mafie italo-americană sau strict italiană ştiu destule.

| AndreeMeaw explică (pentru Gizăz):

Si e o diferenta uriasa?laughing

| Gizăz a răspuns (pentru AndreeMeaw):

Dacă-ţi plac alea cu mafioţi, nu.

Serial bun e The Sopranos, iar unul italian El capo dei capi.

Filme bune: Goodfellas, THe GOdfather I, II, Scarface, Once upon a time in America şi-ţi mai completez când îmi mai vin în minte.

| William a răspuns:

Let's be cops.

| alionadoareu a răspuns:

Stiu un serial dar e in rusa. Cred ca il gasesti si subtitrat. Se numeste Brigada (Бригада). Mai e si Luptatorul (Боец).

Întrebări recente