| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva filme thriller + psihologic cu personaje principale gen cele cu Anthony Hopkins precum : Tacerea mieilor, Dragonul Rosu, Hannibal?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| adelinmihai00 a răspuns:

Orphan, zodiac, paranormal, house of wax, the number 23, collateral, se7en, pandorum cam astea le stiu sunt incadrate in categoria filme thriller phihologice

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

American Psycho, Se7en, Psycho.

| faramatania a răspuns:

Fracture (2007),The Edge (1997),Se7en (1995),Memento (2000),The Blacklist (2013 - serial)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Murder by numbers
Funny games

Dexter(serial)

| violetamariapwp a răspuns:

Activitate paranormala, casa celor 13 fantome, tarata in iad