| Cernatescu a întrebat:

Stiti cumva daca este si sezonul 5 din The Vampire Diaries?

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Am sa-ti dau o veste buna...DA o sa fie si sezonul 5 si sezonul 6big grin a fost confirmat si cine stie, desi nu e confirmat poate va fi si sezonul 7. hee hee)
Oricum si eu sunt fan The vampire diaries si abia astept noile episoade
Hey, tu esti Team Stelena sau Team Delena?

| Cernatescu explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Team Delena. Mersi de raspuns

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru Cernatescu):

Mersi de funda... apropo si eu sunt fan Delenalove strucklove strucklove struck

| KompliKat a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Heeey si eu sunt tot Team Delena! Imi place muuuult Damon dar imi pare rau si de Stefan!

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru KompliKat):

Stiuuu,adica dupa acel moment delena,cand Stefan "a tras cu urechea" statea acolo pur si simplu cu ochii in lacrimi, iar apoi Silas sa-l incuie intr-un seif si sa-l arunce in apa? Stii, nu a aratat momentul, poate Stefan l-a incuiat pe Silas, nu?

| KompliKat a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Ar fi bine dar nu prea cred pentru ca cam de fiecare data la sfarsitul fiecarui sezon moare cineva, mai sti momentul ala cand katerine a devenit om sunt curioasa sa vad ce o sa se intamplr in sezonul 5

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Inca nu s-a terminat sezonul 4, si 5 nu a fost confirmat de nimeni, deci, cel mai probabil, n-o sa se faca.Dar nu se stie nimic.