| madalinaaxoxo a întrebat:

Buna TPU`happy
imi place sa urmaresc foarte mult seriale online
acum urmaresc gossip girl, the vampire diaries, hellcats, pretty little liars, 90210 si cam atat, dar cred ca pe primul loc sunt the vampire diaries si pretty little liars, voi ce seriale urmariti, imi recomandati vre-unul?
astept raapunsuri, cel mai folositor raspuns primeste funa.
va pup : )

6 răspunsuri:
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Si eu m-am uitat la Vampire Diaries, Gossip Girl si 90210.
Incearca Blood Ties,Angel,trueblood,buffy, moonlight, Valemont, Being human, Blade.
Cauta-le pe Vplay sau pe www.cinemarx.ro
Funda?:*

| Kylexy a răspuns:

Kylexy este frumos serialul,heroes, prison breack, true blood.

| anonimussssssss a răspuns:

Www.serialeonline.tv si cauta Lie to me :X:X:X cauta macar traileru si o sa te atraga

| Miruna_7873 a răspuns:

Eu ador Grey's Anatomy.Ti-l recomand cu toata placerea!>big grin

| DorothyAnn a răspuns:

PLL e alegerea mea. De ce iti place porcaria aia de TVD? si iti place simultan si PLL, cum naiba-i posibil? care e personajul tau preferat din PLL?

| bibi02 a răspuns:

Mie imi plac 'White Collar' si 'The Mentalist'. Sunt destul de bune.