| ronnie22 a întrebat:

Stiti cumva daca filmul "spring breakers 2013" {cel cu Selena Gomez} a aparut pe internet?

2 răspunsuri:
| Chriistiinex a răspuns:

N-o sa apara decat dupa ce se difuzeaza la cinema. La cinema intra doar cei cu varsta dupa 18 ani la filmul asta din cate am auzit.

| ronnie22 explică (pentru Chriistiinex):

A avut premierea pe 5 aprilie in toate cinematografele din lume, dar cum ai zis au voie doar cei cu 18 ani cu toate ca au intrat si cei care nu au varsta asta. De aceea astept sa-l bage pe net, ma gandeam ca a aparut.