| CezaraEM a întrebat:

Stiti cumva daca a aparut pe net Spring Breakers cel cu Selena Gomez? As vrea mult sa-l vad, l-am asteptat atata timp...
Vreau link, dau funda celui care a raspuns corect si daca linkul este ceea ce caut eu

Răspuns Câştigător
| crash15 a răspuns:

Ok, nu stiu vreun lonk, vreau doar sa te avertizez: a fost o prietena de-a mea la film cand a apraut, si a zis ca e foarte nasol. Nu se intampla nimic in afara de tampenii si 80% e 18+, daca stii la ce ma refer.

| CezaraEM explică (pentru crash15):

Aha, am auzit si eu astea, dar vreau sa ma lamuresc si eu care e treaba, apoi imi voi da cu parerea.....si am 20 de ani, nu este vreo problema asta big grin

1 răspuns: