| KiDaAnDrEeA a întrebat:

Cand apare Spring Breakers cu ashley benson, selena gomez etc?big grin

Răspuns Câştigător
| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Luna viitoare

| KiDaAnDrEeA explică (pentru Maria_Ana_1997_il9t):

Mersi de raspuns.happy

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns (pentru KiDaAnDrEeA):

Cu placere, ma bucur ca te-am ajutat tongue

6 răspunsuri:
| simomonalove a răspuns:

Nu stiu chiar si eu il caut de nebunasi nu gasesc decat porcaria aia de bikini spring breakers// nu stiu de ce nu apare/ hei dc cumva apare imi spui si mie da happy

| KiDaAnDrEeA explică (pentru simomonalove):

Si eu am gasit spring breakears si dracu stie de ce apare video cu bikini spring breakers din moment ce dau trailer-ul. e ciudat rau de totlaughing si enervant ca ni stie nimeni de ce...sad