| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca mai da si celelalte parti din filmul amurg, pe pro tv?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu stiu`!:o
Si eu vreau sa le mai vad`!love struck

| dedekool a răspuns:

Din filmul twilight, nu amurglaughing, pai probabil ca o sa le dea dar mai incolooo...

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Nu stiu pe ProTV...
Dar uita-te Duminica viitoare pe HBO. La ora 17:50 va fi Saga Amurg : Luna Noua. La ora 20:00 va fi Saga Amurg: Eclipsa.
Sper ca te-am ajutat. Funda`?batting eyelashes

| dragutzyka29 a răspuns:

S-ar putea sa le dea cu o saptamana mai tarziu la aceiasi ora
mereu cand a fost un film cu 2 parti sau mai multe s-a intamplat asa deci...

| Iuulia1 a răspuns:

Banuiesc ca da. Asa cum a dat si seria din Piratii din Caraibe...

| Gini a răspuns:

Nu, nu cred ca le vor da in viitorul apropriat...sad