| zzbiazz a întrebat:

Stiti cumva daca v-a mai aparea o parte a treia la filmul Trei metri deasupra cerului? Si daca v-a aparea pe ce data?

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Va aparea pe la sfarsitul lui 2014. Nu se stie sigur pe ce data. Uite o mica descriere din ce s/ar putea intampla:
Trec 20 de ani in care Babi si Hache se iubesc la fel. Dar ei au acum propii lor copii care se indragostesc. La sfarsit Gin moare de leucemie si sotul lui Babi de un infart. Babi si Hache impreuna cu copii lor fac o nunta frumoasa si sunt fericiti pentru totdeauna. Eu am citit totul pe un site. Sper ca ti/ai facut o idee. Si eu ador aceste doua filme. Bafta!

| zzbiazz explică (pentru ONE123456789):

Dar am vszut ca nu apare nimic pe imdb si nu inteleg de ce...thinking

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vrei să te referi cumva la partea a 3-a din 3MSC/Tres metros sobre el cielo?

Aceasta se numeşte Por tu Amor ( Tercera Parte de 3MSC ) şi a fost lansată pe 25 iulie 2015 :)
http://datodehoy.com/......e-de-3msc/

https://www.google.es/#q=Ver+pelicula+Por+tu+Amor+%282015%29

Toate cele bune!

| faramatania a răspuns:

La sf.anului 2014 probabil va apărea part.III a acestui film (se va numi):Lo Siento Tu Eres Mi Verdadero Amor!