| anonima13 a întrebat:

Stiti cumva daca a aparul Cool Girl pe luna septembrie? Stiu ca trebuia sa apara pe 30, dar nu am gasit, si nici ieri nu am gasitstraight face, am incercat sa intru la ei pe site si pe blog si imi apare This Account Has Been Suspended, la voi merge? ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ nici mie nu-mi merge site-ul. Totusi nu cred ca aparut inca revista pentru ca si eu am cautat-o. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare ori saptamana asta ori niciodata.

| vivigreen a răspuns:

Probabil maine apare, deoarece e luni, si ei nu lucreaza in week-end!