| DeeaDeutss a întrebat:

Stiti cumva pe ce program de televiziune din romania este difuzat serialul vampire diaries.si cand?

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

HBO nu este canal romanesc si pe niciunul ...televiziunile romanesti nu sunt atat de exclusiviste ca sa difuzeze ceva..."nou" sau macar din 2011 cred ca "nasa" este singurul film nou difuzat pana acum doar twilight 1 l-au difuzat, hbo l-a dat pe al 3 lealaughing.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Bris):

Exista Hbo Romania.
eu am prins o perioada, si dadea acel serial hidos cu vampiri, acum nu stiu daca il mai difuzeaza.

| Bris a răspuns (pentru CoquineNoire):

Da... ai prins...o perioadalaughing

| CoquineNoire a răspuns:

Pe Hbo.