| Mary012 a întrebat:

Stiti vre un film in care 2 frati (baieti) sa devina iubiti?

14 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Brokeback Mountain

| faramatania a răspuns:

Ilegitim (2016) cu doi frați gemeni (însă, fată și băiat) devin iubiți, rămân împreună și vor avea și un copil, cu asentimentul familiei.

| faramatania a răspuns:

Vezi și: From Beginning To End (Do Começo ao Fim 2009) și Harry + Max (2004)

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Lol

| Mary012 explică (pentru CatalinVictor1985):

Amuzant nu? Cum crezi.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Mary012):

Nu e deloc amuzant radeam de intrebare dar subiectul ar fi de plans

| Mary012 explică (pentru CatalinVictor1985):

Vreau sa vad si din astea.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Mary012):

Nu cred ca exista mai bine uita-te la un film serios ca Deepwater horizon 2016 dupa o poveste reala(poate modificata dupa placul americanilor) sau un western cu denzel washington se numeste the magnificent seven 2016

| Mary012 explică (pentru CatalinVictor1985):

Dupa ce am vazut 3 filme de drama cu tematica Gay m0am gandit sa vadsi asta. O sa gasesc eu cum m-am descurcat cu filmele astea fara subtitrari in romana si nici cele din engleza nefiind stralucite.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Mary012):

Dar tu nu descarci filme din siteuri subtitrate?

| Mary012 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu. Descarc filmul și după văd eu de subtitrare.

| iAMVi a răspuns:

Wtf, ce se intampla cu lumea asta?
Un astfel de film nu s-ar putea face pentru ca nu va avea impact prea pozitiv din partea criticilor sau a lumii, fiind vorba de incest mai ales, dar sa zicem ca indupleca criticii, povestea fiind pusa bine in scena, nu vad prea multa lume sa plateasca bilet pentru asa ceva...

| Rafy_Breier_1996 a răspuns:

Pare rau sa zic sad dar nu exista si lol serios