| Alecs_4384 a întrebat:

Care stiti vreun film de genul : 2 baieti care se inteleg foarte foarte bine ( de preferat colegi de clasa in liceu sau ceva de genul ) care se inteleg ca 2 frati? :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

College, Fired Up si Blind date!

3 răspunsuri:
| c0rL a răspuns:

Superbad

| YuliaNhO a răspuns:

Bai care mi-a sutit masina? e fain filmul; despre 2 prieteni
IT; pigs; poti incerca si ametican pie dar acolo sunt mai multi iar The Girl next dor-> aici sunt 3.

| Alecs_4384 explică:

Deci pur si simplu, un film, cu o descriere a unei prietenii dintre 2 baieti mai exact, dar o prietenie foarte foarte apropiata, gen, frati, ceva de genul as vrea.