| Comi123 a întrebat:

Stiti vreunu cum se numea filmul acela de groaza cu o fata care daca ati spunea ca mori mureai si a fost cusuta la gura si ingropata unde peste nu stiu cati ani s-a facut un stalp pentru liniile telefonice iar acea fata moarta ii suna pe oameni carora le suna telefonul cu alta sonerie si nu vorbea nimeni! va rog daca stiti

Răspuns Câştigător
| misty87 a răspuns:

Daca nu ma insel cred ca este vorba de One missed call. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Silent Hill?

| casablanca40 a răspuns:

Cred ca The ring