| Livliv6 a întrebat:

Sunt în România, îmi pot partaja contul Netflix cu cineva acum? Nu am nevoie de mai multe profiluri...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai este permis asa ceva, ca Netflix blocheaza adresa de IP si te trezesti ca-ti suspenda contul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu poti

| Livliv6 explică (pentru suntserios):

De fapt, poate fi partajat, nu-i așa haha?

| dullcat a răspuns:

Considerand modificarile de anul acesta, nu, nu mai poti imparti decat cu membrii familiei din aceeasi locuinta.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea

| MrGeo1975 a răspuns:

Da, poți dar de costa în plus. Numai știu câți euro cere. Dar se poate folosi un VPN ca Urban VPN de exemplu, alegi tara unde ți-ai făcut cont. Sau stai cu ei de vorba.

| gabiboytt a răspuns:

Da poti