| Alexiika a întrebat:

Sunt putin nelamurita in legatura cu urmatorul episod din pariu cu viata.Cu cine o insala Vlad pe Anca la majoratul lui? Nu am vazut foarte bine cine era in camera...

Răspuns Câştigător
| MilkshakeShake a răspuns:

Nu cred sa fie Nadia ca dupa ce a marturisit ca ii placea de el a spus ca are un iubit si nu vrea oricum sa se certe cu prietena ei (Anca). In cea mai mare parte toata lumea crede ca e Doris thinking dar clar o inseala din cauza lui Bogdan. Face el ceva sa se razbune pe Anca si i pune ceva in bautura.

10 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Cu Doris (parca asa o cheama), aia la care so dat Rafael Popa in epidodu` cand o fost Vlad impuscat straight face... ii prost rau daca o inseala pe Anca cu aia straight face

| Alle23 a răspuns:

Vlad o inseala pe Anca cu Doris...mai sti episodul 9 la cine se dadea Rafael? Stateau amandoi pe scari si a venit Cora bla bla bla... Funda?:]

| AndraAlee a răspuns:

Buna.
O inseala cu Doris.
Nici eu nu am fost atenta dar cred ca este fata aceea care a venit in ep11 care ii placea foarte mult de Vlad inainte sa plece.
Funda?

| goodofwar09 a răspuns:

Cu doris.

| Mirunaaaa a răspuns:

Eu nu stiu daca o inseala... poate ea i-a facut ceva si el nu stia...

| ave1994 a răspuns:

Eu am pierdut filmul de la 22 ce s-a mai intamplat? pot sa spun chiar 21 30

| VintageRed a răspuns:

Era cineva în vârstă...nice eu nu am observat sad

| Laura1074 a răspuns:

Eu cred ca e Doris dar nu stiu sigur deoarece nu am vazut bine.Insa cel mai probabil e Doris. Funda?

| alexandrastefan a răspuns:

Cred ca cu fata aia care a venit la inceputul episodului de acum.care ia dezvaluit lui Vlad ca inainte sa plece i-a placut super mult de el