| Sabina91 a întrebat:

TPU, Daca vreau sa fac vloguri pe youtube, imi puteti da niste idei de,, primul vlog,, de prezentare

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Bună. Păi ar trebui să faci doar un intro, pentru că e bine să te prezinţi întâi, apoi să începi cu Vlog-uri adevărate. După o să te decizi tu ce o să faci pe parcurs. Sper că te-am ajutat. Dacă o să începi direct cu un Vlog or să zică că ai început un VideoBlog fără să te prezinţi.

| PopMary25 a răspuns:

Păi poți să faci top 5-10 lucruri despre tine și zici ce îți place sau ce nu iti place zici cum de cheama, de unde ești câti ani ai daca ai frati sau chestii de genu sau raspunzi la intrebari adresate tie sper ca te am ajutat!