| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, sa ma apuc de vlog? Aveti sa imi dati idei pentru primele vloguri?

Răspuns Câştigător
| Necunoscuta31 a răspuns:

A expirat perioada cu vlogurile. Toti se apuca si renunta in 2 sapt. Nimeni nu sta sa caute vlogeri noi. Ii stim pe cei mai populari ne uitam si atat. Plus nici nu ai idei deci e aiurea sa te apuci.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ai apuca de asa ceva cand nu ai nici cea mai vaga idee ce sa faci?

| LTAA a răspuns:

Inspira-te din mediul tau inconjurator, vorbeste despre ce iti place, ce detesti, exteriorizeaza-ti ideile din cap.
degeaba vrei sa te filmezi si sa pui pe net daca nu ai un content care sa atraga oameni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cu ce se mananca videobloging-ul? Atunci, apuca-te!