| Nutellajustforme a întrebat:

TPU happy Stiti un site la care ma pot uita la desenele care erau inainte gen: Zambetul lui Sharon, Viata cu Louie, Ce-i cu Andy?, Laboratorul lui Dexter...?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AditzaNIKE a răspuns:

Pai e un site, pe care eu am vazut niste episoade din naruto, intri pe google si scrii pe teava.ro(legat) si dau pe prima aia, si apoi cauti acolo ce vrei, ex:Ce-i cu Andy ep 1. FUNDA?:d

| DeeDeeGym a răspuns:

Cred ca poti sa te uiti si pe youtube.Sunt exact asa cum se difuzau inainte, dublate in limba romana. happy