| Reznov a întrebat:

TulaS TPU! Pentru cei care se uita la Naruto shippuden, sunt pe la ep 185 si vad ca de la o vreme sunt numai episoade cu amintirile lor de can aveau 12 ani.La ce episod revin la povestea initiala, ca satul frunzei distrus de Nagato cu prinderea celor ramasi din Akatsuki, cu Sasuke care a zis ca se duce in satul frunzei?

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna.
nu mai tin minte sigur numarul episodul dar erau vreo 10 episoade cu amintiri, mai mult sau mai putin.dar nu te ingrijora nu sunt foarte multe! Fundita?