| Alëxąndŕą a întrebat:

De ce Pain la omorat pe Jiraya de ce el? apropo cand naiba Sasuke ataca satul frunzei (naruto shippuden)

Răspuns Câştigător
| YUSTY a răspuns:

L-a omorat pentru ca asa a scris autorul si a facut episodul, iar Sasuke nu se stie inca cand va ataca, deoarece episoadele din naruto shippuuden apar cate unul pe saptamana, mai exact marti si le poti viziona pe www.animekage.com

Fundita?

1 răspuns:
| GIGY a răspuns:

Episoadele naruto shippunden le poti vedea pe care vrei pe www.animekage.com apropo cand apare naruto akipuden?