| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Twilight copiaza TVD si in filmele/cartile Luna Noua, Eclipse si Zori de zi? Eu nu cred. Spuneti-mi parerea voastra. DisneyIsDaTheBest te rog sa nu imi raspunzi la intrebare, te rog.

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Eu nu cred ca [virgula] copiaza! twilight este total diferit de tvd.actiuni diferite, personaje diferite, povesti diferite, acori diferiti etc. m-am uitat si la twilight si si la tvd, dar singer cel mai mult imi place twilight.actorii imi plac mai mult, povestea imi place mai mult.am citit si cartile, care au fost exceptionale, meritaa citite! cred ca peste multi ani cand voi avea copii le voi recomanda aceste carti.sunt niste carti care nu le voi uita niciodata.stephanie meyer is the best. cei care insulta twilight fara sa fi citit cartiile, isi pierd doar vremea. ei nu stiu ce pierd, niste carti de milioane! sper ca te-am ajutat! bafta!

FAN TWILIGHT 4EVER

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| winchesters a răspuns:

Nu cred ca ar copia TVD pentru ca totusi povetile difera si ink foarte mult daca nu a-ti obs. I love Twilight
Tzuck!:*

| Artemisia a răspuns:

Mersi de fundita!
traiasca fanii Twilight!

| adriangabor92 a răspuns:

Si eu la fel

| Andreeutza_Dragutza explică:

DisneyIsDaBest eu iti dau sansa sa raspunzi la intrebarile mele, dar daca vrei funda spune si tu un raspuns care mi-ar placea mie, mie nu-mi place sa vorbesti de rau Twilight, tie ti-ar placea sa vorbesc de rau Disney? nu cred.Si intrebarea se referea daca Twilight copiaza TVD si in celelalte filme? Chiar daca in primul film sa spunem ca a copiat Twilight dupa TVD in celelalte 2 filme nu prea cred ca au copiat.

| Black_Cherry a răspuns:

Nu, nu ii copiaza. E adevarat ca TVD (cartile) au aparut primele dar e total diferit de Twilight. Insa in serial Elena aduce mult din Bella, in carte ea e descrisa blonda cu ochii albastrii.

| dhraqull a răspuns:

Mie ambele mi se par niste labagii complete.
Vampirii adevarati sug sange, nu p. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se speculeaza astfel de lucruri deoarece cartile din seria TVD au aparut mai devreme decat Twilight, dar nu mi se pare ca ar semana asa mult...Adik,sa fim seriosi, au fost multe povesti de dragoste cu vampiri de'alungul anilor, dar asta nu inseamna ca au copiat una dupa alta.
Mie imi plac ambele:XLe ador:X:X:X:X:X:X

Întrebări recente