| Runa100 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti parerea voastra SINCERA despre Twilight, si Tw. new moon si sa-mi spuneti va rooooooog toate serile twilight.Adica primul este Twilight, Apoi Tw. new moon Si dupa ...Cred ca... Tw. eclipse? Va rog spuneti-mi-le in ordine sa le pot cauta. Mersi! Dau fundita la primul! dar va rog daca sunt mai multe ziceti-mi! MERSI happy

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Mi-au placut foarte multi si sunt indragostita de el:XDeci este Twilight apoi New Moon, Eclipse si ultimu Zori de zi sau in engleaza Breking Down si am citit si cartiele sunt fascinante:Xle ADOR, ador tot ce este legat de aceste filme si actori.

1 răspuns:
| SunShine_3102 a răspuns:

Mi-a placut da mi-a placut doar partea de la inceput sau nu mai stiu dar ceva mi-ar fi ramas in minte daca nu mi-ar fi placut ceva