| Smileee a întrebat:

Nu stiti careva de unde pot lua un rezumat de la cartile acelea: Twilight... respectiv Amurg, New Moon, Eclipse si Zori de Zi?

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaa a răspuns:

Daca nu ai bani sa le cumperi, mai bine imprumuta-le! Citind nu mai traiesti aceleasi emotii.Mai bine vezi direct filmul.Nu sunt genul de carti de care te plictisesti.Sunt mult prea mari, adica prea frumoase ca sa vezi rezumatul.

Poate le gasesti la niste biblioteci mari daca cineva pe care cunosti nu le are!winking

1 răspuns:
| alexandraaaaa a răspuns:

O, acolo voiam sa zic:Citind rezumatul nu mai traiesti aceleasi emotii. Oricum mersi mentru funda:*