| anonim_4396 a întrebat:

Un anime care sa contina genurile Ecchi si School? (Nu imi pasa ce alte genuri mai are, dar sa le aiba pe astea doua). Dati si o scurta descriere va rog. Funda! happy

(P.S.: Daca se poate, cu o grafica buna pls)

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Akeome!

Vai, ce dezbatere interesanta. :))
Este de interes national, ba nu, interes international, nuuu, intergalactic. :))

Revenind la subiect.

"R-15" - este vorba despre un tanar ce s-a inscris la un liceu privat. Dar colegii de clasa si-au facut o parere proasta despre el, datorita geniului lui de nuvelist al genului Erotic.
http://myanimelist.net/anime/10611/R-15

Vizionare placuta!

| anonim_4396 explică (pentru ryuu):

Mersi amice big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat