| anonim_4396 a întrebat:

laughing Nu imi vine sa cred ca eu vin cu o intrebare despre ANIME-URI la voi o.o Deci intrebarea mea este... Daca imi puteti da niste anime-uri care sa indeplineasca 4 functii:

1. Sa aiba personajele desenate frumos (macar ca in Clannad, dar in niciun caz ca in Dragon Ball)

2. Sa contina genurile: Romance, Ecchi, Amuzant, School / Slice Of Life

3. Sa fie scurtute (Maxim 20 de episoade)

4. Sa contina si fete -.- (De preferat din acestea dragute de vreo 15-16 ani cu parul si ochii rosii sau chestii din astea big grin Ma refe, r sa arate bine fetele)

Imi dati si mie niste idei? big grin S-ar putea sa fi vazut unele dintre cele pe care mi le dati big grin Dati-mi-le pe cele care chiar vi s-au parut interesante, nu pe cele care ati auzit ca sunt faine, dar nu lea-ti incercat tongue Multumesc anticipat! happy Funda!

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Midori days
MM!

mai incearca si Mysterious Girlfriend X, Chobits, Nakaimo, The World God Only Knows

6 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Midori days
demon king daimao
hagure yuusha no estetica
haiyore nyaruko-san
MM!
hidan no aria
infinite stratos
mayo chiki
kore wa zombie desu ca
acel world

| anonim_4396 explică (pentru neca):

De preferat ceva fara lupte big grin Imi poti spune care sunt in genul asta din cele spuse? big grin thx!

| neca a răspuns (pentru anonim_4396):

Midori days
MM!

mai incearca si Mysterious Girlfriend X, Chobits, Nakaimo, The World God Only Knows

| SantaClausMX a răspuns:

Iesi pe afara!

| anonim_4396 explică (pentru SantaClausMX):

Ca bine zici... O_O Dar tot vreau un anime, cand nu am chef de stat afara big grin

| SilverHuskky a răspuns:

X-Men Evolution big grin

| anonim_4396 explică (pentru SilverHuskky):

Ala e desen, nu anime o.o si nici nu prea cred ca are ecchi, romance, amuzament si school / slice of life laughing Ms oricum...