| ornitoringfsa a întrebat:

Un anime ceva gen ca Naruto sau Attack on titan?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight
Uite aici și traileru http://www.youtube.com/watch?v=ytbBEzUkCPk

| ryuu a răspuns:

Hey!
Pentru Naruto:
- Nabari no Ou
- Breave 10
- Yu Yu Hakusho

Pentru AoT:
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse
- Blue Gender
- Claymore

Vizionare placuta!

| Ho1 a răspuns:

Salut... Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, si se pare ca iti plac cele cu putin horror si mult mister tongue Incearca Danganronpa, este foarte misterios, si Supernatural The Animation ar mai fi cu ceva mister. Daca preferi o comedie BUNA DE TOT incearca Baka To Test To Shoukanjuu (2 sezoane), iar daca preferi ceva de dragoste si / sau drama poti incerca Sword Art Online, Date A Live saaaau Clannad (2 sezoane) happy Ai incredere, sunt niste anime-uri excelente happy Vizionare placuta! winking

| Romeo44 a răspuns:

One Piece, Naruto Shippuden, Bleach.
Daca mai vrei altele te poti uita aici:http://www.animekage.com/
Sper ca te-am ajutat.

| EuDoarEud a răspuns:

No.

| Kamelia95 a răspuns:

Yuyu Hakusho.E genial serialul!