| Dennissel a întrebat:

Un film bun? Actiune,comedie sau dragoste. Vreau doar unul, nu o lista. Filmul care v-a impresionat si nu ati mai vrut sa se mai termine. Funda

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

About time, comedie romantica, am vazut filmul asta prin decembrie cu o fata si am trecut printr-o gramada de stari, e super bun, il tot recomand de cateva zile, mi-am adus aminte de el, chiar nu as fi vrut sa se termine happy

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Acțiune:Rampage: Capital Punishment (2014)
Comedie:Wrong Cops (2013)
Dragoste:Before We Go (2015)

| CristinaSNC a răspuns:

Human Trafficking, o lectie de viata as putea spune, merita vazut.

| Morelove a răspuns:

Hot pursuit. Cel mai tare film de comedie din lume! Nu as fi vrut sa se mai termine niciodata! Foarte bun.

| Cristi2555 a răspuns:

Dragoste:
1. Tres metros sobre el cielo - 2010
2. Tengo ganas de ti - 2012

Au legatura unul cu altul. Cele mai bune filme de dragoste pe care le-am vazut pana acum.