| PandaaKid a întrebat:

Un film bun? De preferinta sa fie comedie big grin

Răspuns Câştigător
| Cristian_Tanase_1994 a răspuns:

American pie 1 2 3 si reunion
ala micu
scary movie 1 2 3 4
academia de politie
sunt o gramada
intra aici http://www.cinemagia.ro/liste/comedii-4025/

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

21 & Over
The Hangover Part.III
Movie 43
Identity Thief
Project X
The Dictator
Ted
Parental Guidance
Sex Drive
Death At A Funeral (2007)
Superbad
Bad Teacher

| Grimmjow69 a răspuns:

Teen Wolf (2011),Shameless (2011),Thank You (2011),The Suite Life Movie (2011),Rio (2011),Kung Fu Panda 2 (2011),Wanderlust(2012),That’s My Boy(2012), LOL(2012),Madagascar 3: Europe’s Most Wanted(2012),The Pirates! In an Adventure with Scientists(2012),Ted(2012),Funeralii fericite (2013),The Internship (2013),Los amantes pasajeros (2013),The Hangover Part III (2013),The Big Wedding (2013),21 & Over (2013).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Hangover, toate partile. Geniale.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Hangover(Marea mahmureala), are 3 parti.

| IubithaThaa a răspuns:

Hancook big grin

| TaLyDa a răspuns:

Comedie:
-The vampire suck
-Rango
-The mask(sunt 2 )
sau poti vedea aici:
http://yupi.md/top-10-filme-de-comedie-pe-care-trebuie-sa-le-vezi/
asa a mai fi si Scary movie 1, 2, 3, 4, 5.
Vizionare placuta:):!

| AnimaXD a răspuns:

Stardust...daca iti plac basmele. E super: comedie, dragoste. vrajitoare, pirati, printi..mai multe. Chiar merita vazut ^_^

| xDBogdan a răspuns:

Deci chiar trebuie sa vezi filmul,, Virgin la 40 de ani'' deci acest film este belea. Funda?

| Andra124 a răspuns:

Dracula un mort iubaret...e cam vechi dar e comic si Iron Man 3 are parti amuzante

| Starlina a răspuns:

Skary movie...