| agentX99 a întrebat:

Un film cu Robin Williams, o parte animatie o parte filmare, in care el mananca un ou stricat si ii intra bacterii in corp. Si inautrul lui sunt niste oameni albastri, celule sau ceva de genu' care trebuie sa opreasca bacteriile. Va rog spuneti-mi cum se cheama il caut de 1 ora!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Osmosis Jones e filmul, dar nu e cu Robin, e un actor care seamana cu el. Are replica aia : Regula celor 5 secunde! M-a impresionat filmul in 2004 cand l-am vazut.

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Osmosis Jones si e de fapt Bill Murray.

| horia2012 a răspuns:

Nu e cu Robin Williams si se cheama:
Osmosis Jones (2001)

| danishor a răspuns:

Good Will Hunting

| Mgautier a răspuns:

Iti recomand Jumanji happy

| agentX99 explică:

Am gresit, de fapt era Bill Murray, filmul se cheama Osmosis Jones ( http://www.imdb.com/title/tt0181739/ )