| anonim_4396 a întrebat:

Un film horror bun? (fara the ring ca l-am vazut)
Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Incearca Insidious, si Insidious Chapter 2 daca il gasesti pe net ca a aparut de curand, sunt foarte bune.

| anonim_4396 explică (pentru 000MadMAX000):

Mersi mult :*

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Carrie [2013]

| BiuL a răspuns:

Sinister, the conjouring, the univited

| OnuOnulică a răspuns:

Friday 13 th 2009!
L-am văzut si il recomand happy

| Doctorfishadi a răspuns:

Cel mai bun e anaconda, il iei de pe myfilm.ro.FUNDA!

| anonim_4396 explică (pentru Doctorfishadi):

Mersi si scuze deja am dat >.< :'(

| SamuelTudosa a răspuns:

Activitati Paranormale 1, 2, 3 din cauza la 1 n-am mai putut sa dorm 4 zile

| Kate20 a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Mi-e frica sa ma uit, dar te rog zi-mi ce se intampla in Activitati Paranormale 1. E chiar atat de groaza?

| anonim_4396 explică (pentru Kate20):

L-am vazut si na depinde si de persoana mie mi s-a parut ok adica nu e mare chestie e parca prea gen Fenomene Stranii daca te-ai uitat vreodata

| vikisim333 a răspuns:

Paranormal 1

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Silent hill, silent hill 2, Cartea morilor, Drag me to hell ( asta este foarte infricosator, timp de o saptamana aveam cosmaruri) Sper ca te-am ajuat.

| ionutmarian123 a răspuns:

Incearca cube

| CuteKisses a răspuns:

Incearca ''Esorcista'' este foarte bunwinking

| anonim_4396 explică (pentru CuteKisses):

Mersi :*