| smilerz19 a întrebat:

Un serial bun? Nu horror si nu vreau chestii gen Gossip Girl, True Blood, The Vampire Diaries, 90210, Hannah Montana etc. Ceva cu adevarat interesant.

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Pretty Little Liars...nu e nici horror, nici Gossip Girl, doar un amestec subtil intre cele 2 plus inca ceva. happy Nu trebuie decat sa te uiti la episodul pilot si daca iti place poti continua. happy

6 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Te-ai uitat macar la unu dintre serialele acelea care le-ai enumerat ca sa vezi daca sunt interesante?happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Ma rog...pana la urma fiecare cu parerea lui dar eu nu m-am uitat la vampire diaries sau la gossip girl niciodata de plictiseala...defapt chiar astept cu nerabdare sezonul urmator

| smilerz19 explică:

@Saby : Da, si sunt interesante doar cand te plictisesti de moarte.
La unele nici nu pot sa ma uit la 2 episoade unul dupa altul, ca ma ia somnul.

| MunecaChucky a răspuns:

X-files vechi da bunwinking
mesje de dincolo
lost
mediumul
jordan
dinastia tudorilor
sex and the city

| necuratu a răspuns:

Angel, buffy the vampire slayer, dresden filles,

| dyablo_4621 a răspuns:

Boston legal, dexter, grays anatomy, house, lie to me, supernatural, two and a half men