| Intelligence a întrebat:

Un serial coreean gen Curtezana?
Vreau neaparat sa fie istoric si de dragoste, deci nu din zilele noastre.
Dau funda pentru cei care-mi recomanda cat mai multe.sa am de unde alege.Ms fain

Răspuns Câştigător
| VixxPix a răspuns:

Drame sageuk (istorice): Faith, Iljimae, The Princess' Man, Chuno, Sungkyunkwan Scandal, Time Slip Dr. Jin, Warrior baek dong soo, The moon that embraces the sun* (asta e un "must" daca nu l-ai vazut-este genial), Arang and the Magistrate*(si asta e foarte tare-te tine in suspans)
Sper ca o sa iti placa!

| Intelligence explică (pentru VixxPix):

Spune-mi te rog frumos unde pot vedea toate episaodele din el? din The moon that embraces the sun ..ca cica pe blogul lui aniola lipsesc cateva si chiar nu vreau sa sar niciunul. Ms frumos de tot.dau funda apoi big grin

| Intelligence explică (pentru VixxPix):

Nu gasesc serialul cu srt in romana nikaieri..si chair vreau sa-l vad..am vzt o secventsa si mi se pare ff.interesantcrying da-mi si mie un link te rog.

| Intelligence explică (pentru VixxPix):

Am vzt The moon. m-a marcat..ma gandesc tot la el..nu ma pot uita la latul. Poti sa-mi recomanzi altul la fel de genial? Mersi frumos.n-am cuvinte pentru acel serial.

6 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Daca nu e prea tarziu iti trimit subtitrarea http://www.subtitrari-noi.ro/......012)/19396

| tanquila3 a răspuns:

Legendele palatului: printesa Ja Myung, Legendele palatului: Pictorul de la curte, Legendele palatului: Copacul cu radacini adânci,"Legendele palatului – Gyebaek", legendele palatului> printul jumong, legendele palatului:concubina regelui

| Intelligence explică (pentru tanquila3):

Astea-s seriale diferite? sau episaode diferite ale serialului legendele palatului?happy

Întrebări recente