| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc Grey's Anatomy? Pe Netflix si HBO nu e. Si nu vreau pe site-uri cum scrii pur si simplu pe google laughing. Vreau programul unde il gasesc si sa il platesc lunar ca la celelalte doua

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce sa platesti, cand il poti vedea gratuit si fara probleme, subtitrat, pe filmeseriale online.
Eu sunt la sezonul 15. Astept doar sa mai apara cate un episod nou.

| IoanaPM a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ma uit mai mult pe telefon, de aceea imi trebuie o aplicatie

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru IoanaPM):

Eu ma uit pe laptop. E mai confortabil si nici nu prajesc oua pe el dupa 20 minute.

| ibaal a răspuns:

Gasesti si pe Diva, sunt la sezonul 12laughing
cam in urma...dar, daca vrei sa te uiti... faza nasoala e ca te uiti cand dau ei, nu cand vrei tubig grin

| FPSFan a răspuns:

De trebuie sa platesti neaparat? Oricum mi se pare ca l-am gasit pe Hulu si FilmBox Live.