| baronul99 a întrebat:

Unde pot vedea filmul "Frozen" in engleza (fara subtitrare) DAR sa aiba calitatea vizuala ca a filmului original (nu ca acestea de pe site-urile romanesti cu subtitrare dar de o calitate fooooooarte rea)

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Abia a aparut la cinema, calitate HD nu ai sa vezi prea curand. Poate in februarie, martie. Pana atunci poate apare o versiune cat de cat acceptabila

| baronul99 explică (pentru vangaelis):

Multumesc pentru informatie!
M-ai linistit!
Dar ai idee de ce se vede asa rau in varianta actuala?

| vangaelis a răspuns (pentru baronul99):

Pentru ca sunt filmate din cinematograf de catre cineva cu o camera video, iti dai seama ca nu are aceiasi calitate video.
Cand apar DVD-uri normale in magazine, acestea vor fi copiate (piratate) si puse pe internet si vor avea o calitatea mai buna. Abia in martie cred ca apare DVD-uri Blu-ray cu acest film. Si tot atunci vor fi copiate pe internet.

| baronul99 explică (pentru vangaelis):

Multumesc si scuze pentru insistenta!
Meriti fundita aceea! happy

| vangaelis a răspuns (pentru baronul99):

Stai linistit, nu e nimic rau ca ai insistat. Mai bine intrebi cand nu stii ceva, e spre folosul tuturora.

5 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Nu o sa gasesti acest film cu, calitate superioara deoarece abia a aparut in cinema