| MiruunaaaAndreeeeeaaa a întrebat:

Hei TPU :*. Va rog sa ma ajutati :3. Unde pot vedea filmul Carrie cu tot cu subtitrare in romana? Am cautat pe google si pe toate site-urile imi da doar in bulgara, fara subtitrare. Scuzati categoriaa :3

3 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Din cate stiu eu acest film nu a aparut inca in romana, va aparea tocmai in octombrie.

| MiruunaaaAndreeeeeaaa explică (pentru madalinamadu):

A. mersi mult, macar nu mai stau sa caut pe toate site-urile

| twilightt a răspuns:

Pe divxonline.ro http://premium.fastupload.ro/video/ffada78274e57c09b56bc29692ab6004.html sper ca merge linkul daca nu merge du-te pe site si scrie acolo sus Carrie. Funda? Te rooog!