| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Unde pot vedea serialul NiNi (de pe disney ch.) online, cu subtitrare sau tradus? (de preferabil tradus) dau funditaaa! dati' link

Răspuns Câştigător
| Smile007 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pj-3ifHJnBE (asta e ep 1)- pe www.youtube.com,in alta limba decat romana, nesubtitrat. toate episoadele (de la 1 la 128 ~pe care le gasiti cautand pe youtube "nini ep." )
http://www.peteava.ro/id-575487-nini-episodul-01 (asta e ep 1 ) - Pe www.peteava.ro in romana fara subtitrare (pentru ca e audio in romana ) toate episoadele de la 1 la 85 {precizez :sunt inregistrate de pe disney channel si de aceea apar dupa ce se dau la televizor ...deci daca le pierdeti puteti sa le vedeti aici } ~le gasiti cautand pe www.peteava.ro (sus) : "nini ep."

3 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

Pai scrii la google nini episodul x si iti apar toate episoadele in romana pana la cel care a fost dat la tv
daca vrei sa vezi episoadele urmatoare le poti vedea pe youtube-scrii nini x si iti apar toate episoadele pe parti dar in spaniola
sper ca te-am ajutat

| anastasia16 a răspuns:

Intri pe:www.NiNi.com