| serenavand a întrebat:

Urgent.Fundaa

In copilarie am vazut des un film,insa nu tin minte cum se numeste, iata despre ce e filmul:
Erau 2copiii carora le arsesera casa si parintii lor murisera in incendiu,si ei trebuira sa plece sa traiasca la rude si nu stiu ce,insa un om ii tot urmarea, insa nu tin minte mai mult...va implor, ajutati-ma sa gasesc filmul.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Era cumva "Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events"? Stiu ca sunt trei copii aici, dar si lor le arde casa si le mor parintii si sunt urmariti de un om, in timp ce sunt trimisi sa locuiasca la diverse rude. big grin

| serenavand explică (pentru OoBunnyoO):

Da,ei sunt 3, eu stiam doar de 2
Iti multumesc din suflet.❤️

| OoBunnyoO a răspuns (pentru serenavand):

Ma bucur ca te-am putut ajuta si mersi pentru funda. happy