| anonim_4396 a întrebat:

Urgent.Pls am nevoie de o mellodie si pe youtube nu o gasesc nici sa o ascult dar o gasesc pe trilulilu si nu stiu cum sa o descarc pls explicati mi cum(am descarcat un program de la trilulilu ceva cu o fata verde dar nu merge nu incaca). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ho mai ce urgenta? Zi-mi cum se numeste melodia si o downloadez eu de altundeva si ti-o trimit pe mess, id meu e delahoiajk8j

2 răspunsuri:
| pici6 a răspuns:

Buna 7. pai da si tu numele melodiei de pe trilulilu. doar noi nu ghicim ce melodie vrei tu sa descarci dar nu gasesti. te pup funda?

| cyadron a răspuns:

Pot sa te ajut. Am un program cu care poti trage de pe trilulilu. Trimite-mi un mesaj cu linkul si iti trimit inapoi mesaj cu piesa.