| alina88 a întrebat:

Multumita persoanelor de pe acest site am reusit sa gasesc un p
rogam bun de descarcat muzica de pe youtube si foarte usor, daca nu va deranjez prea mult as avea nevoie iar de ajutorul vostru pentru a reusi sa descarc de pe trilulilu muzica. VA multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Www.mfws.ro

e simplu ca buna ziua
;)

ps: intreaba-ma daca nu stii

| CatalinMG a răspuns:

Http://clipnabber.com/ introduci linkul de la video dorit, apesi pe butonul "Nab", iti va descarca videoul sub format. flv, il poti deschide cu orice player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge! Sau nu stiu eu cum sa salvez?

| Andrei_Andy_1992 a răspuns:

E mai bun hymp3.co, cauti direct pe site si descarci melodiile care le vrei