| UnSimpluRoman a întrebat:

vreau sa stiu si eu(pentru cei care stiu despre asta)...eu am terminat acum 2 zile anime-ul Fairy Tail si primul si al doilea sezon si m-am apucat de manga si mi s-a parut wow si foarte interesant... infine vreau sa stiu daca ati vazut manga cum vi s-a parut(ps:nu am vazut toata pana acum)si mai vreau sa stiu cand se asteapta un al treilea sezon?

Răspuns Câştigător
| DeNN17 a răspuns:

Salut! ei bine manga eu nu am citit-o, dar am vazut ambele sezoane si au fost belea, sezonu 3 se asteapta cam prin septembrie sa apara! Si va aparea un film in urmatoarele luni, poate chiar luna viitoare nu stiu sigur!