| ZetsuCopaceL a întrebat:

Salut, Credeti ca va muri naruto da - spuneti de ce
nu - spuneti de ce
Va deveni hokage
Se va intoarce Sasuke in konoha?
Asteptam sa vedem manga

dar vreau sa aud si parerile dumneavoastra

17 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

1.Nu cred ca Naruto va muri pentru ca el este personajul principal si mai are si un compartament super(nu isi incalca cuvantul si nu renunta la visul lui).
2. Hokage va deveni doar daca il aduce pe Sasuke cu piciorele pe Pamant si inapoi in Konoha!(chiar el a ziss ca nu poate deveni Hokage daca nu are grija de prieteni sai)
3.Eu spre ca da pentru ca Sasuke este personajul meu preferat chiar daca a innebunit cu totul in ultima vreme, dar sa fiu sincera nici eu nu cred ca mai are sanse sa-si revina dupa ce s-a chinuit toata viata sa il omoare pe Itachi si apoi a fost iar aruncat in sorta uri si razbunari clanului uchiha!

| ÖpëиTPU a răspuns:

Naruto nuh are km sa moara pentru ca e personajul principal.
Naruto pana la urma il va convinge pe Sasuke sa se intoarca.
Iar daca va deveni hokage nu se stie da pana se termina naruto mai e mult, la manga e abia la capitolul 532.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Ma smecher laughing)) naruto la batut de mult pe nagato/pain pe la ce episod esti tu rolling on the floor)) si hinata nu moare.

| CoolSaku a răspuns:

Pentru ca serialul se numeste Naruto, nu cred ca insusi Naruto va muri. Chiar daca va muri va salva Konoha, deci va deveni Hokage. Probabil Sasuke nu o sa se mai intoarca. Dar, oricum, sunt fan Naruto!(dar inca nu am vazut toate episoadele care au aparut pana acum)

| KiryuZero a răspuns:

1.da,naruto moare in filmul blood presion
3.nu se stie dar eu sper ca da
4.da,cred ca mai bine asteptam si manga si episoadele

| Carol83459 a răspuns:

Da va deveni hokage si nu va muri, de fapt o sa ajunga hokage dupa ce il bate pe pain.a da si nu naruto o sa moara ci hinata in pen ultimul episod pentru ca il salveaza pe naruto de la moarte cand se lupta cu pain, iar sakura la sfarsitulluptei o sal sarute. funda?tongue

| Zuupass a răspuns (pentru Carol83459):

Doamne stiu ca sunt in 2013 dar esti bou... hinata nu moare iar naruto nu devine hokage atunci

| madymadymadymady_4899 a răspuns:

Salut... Naruto nu va muri deoarece cred ca este puternic da si va deveni hokege da si cred ca sasuke se va intoarce in konoha happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa moara nici o data naruto pentru ca 1 este puternic 2 este eroul principal al animeului

Răspuns utilizator avertizat
| ovidiumt a răspuns:

Smechere esti in urma

| belikebe a răspuns:

Naruto nu are cum sa moara pentru ca este personajul principal.:p daca el moare cum se va numi anime-ul? sakura shippuuden?laughing))

| 5467893 a răspuns (pentru belikebe):

Se poate si sasuke shippuuden big grin.

| 5467893 a răspuns (pentru belikebe):

1 Nu cred ca va muri Naruto pentru ca este personajul principal. 2 Naruto sigur va deveni hokage. 3 Sasuke se va intoarce in konoha (asa cred eu ). Sper ca te-am ajutat.

| andradaa123 a răspuns:

UchicaSasuke cu speri ca naruto sa moara naruto nu moare devine hocake se casatoreste cu hinata iar sasuke cu sakura

| xemom a răspuns:

1.naruto moare
de ce? pentru ca o sa-l ucida sasuke acolo unde a avut loc batalia intre uchiha mada si primul hokage
2. logic ca va deveni hokage e visul lui
3. dupa ce sasule il omoara pe naruto, naruto o sa fie inviat de batrana aia din consiului (cum a fost inviat si garaa) si o sa-l bata pe sasuke

dar sasuke nu se va intoarce inapoi in sat

| CookiezFreak a răspuns:

Deci, sfat pentru toti: Uitati-va la toate episoadele aparute pana acum si dupa dati-va cu parerea. Xemom, batrana a murit cand l-a inviat pe Gaara.

Acum sa iti raspund. Parerea mea este ca Naruto nu va muri, si nu spun asta pentru ca asa mi-as dori eu ci pentru ca el este personajul principal si ar fi de-a dreptul stupid sa moara, tocmai acum. Cel care a scris Naruto ar pierde foarte mult iar toti fanii care au apreciat manga s-ar intoarce impotriva lui. Este foarte probabil sa devina Hokage, el fiind deja considerat Eroul Satului si pe deasupra este visul lui. Despre Sasuke nu stiu ce sa spun. Mi se pare prea nebun sau mai bine zis prea idiot ca sa se mai intoarca in sat. E clar ca a luat-o pe aratura si nu sunt sigura ca Naruto il va putea readuce in sat. Sincer sper sa se dea odata lupta aceea dintre ei si sa castige Naruto. Dar as spera si ca Sakura sa realizeze si sa-si accepte sentimentele fata de Naruto. In fine sper ca ti-am fost de ajutorwinking