| SinK1121 a întrebat:

Va aparea sezonul 3 din anime-ul "Sword art Online"? Daca da, cand va aparea?

Răspuns Câştigător
| League_BlueMaster_1993 a răspuns:

Ma bucur ca esti si tu un fan al acestui anime si eu il urmaresc si chiar m-am documentat in privinta asta, pe 7 octombrie va fi lansat primul episod, dar nu stiu cand va aparea tradus in romana, oricum, traducerea in engleza va fi facuta in 2/3 ore de la lansare, sper ca te-am ajutat big grin

| SinK1121 explică (pentru League_BlueMaster_1993):

Mulțumesc pentru informație, abia aștept?

3 răspunsuri:
| Vali215 a răspuns:

Pe 7 octombrie, luna aceasta va aparea primul episod din sezonul 3. Poti sa verifici pe IMDb.

| Codrinn69 a răspuns:

Luna aceasta din cate stiu, merita asteptarea oricum.