| anonim_4396 a întrebat:

Vă mai aduceți aminte de serialul animat difuzat cu mulți ani în urmă pe MiniMax: "Ocolul Pământului în 80 de zile cu Willy Fog"?
V-a plăcut? Eu nu pierdeam nici un episod. happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule...copilarie, unde te-ai dus tu? Normal ca ma uitam, era cel mai educativ desen, avea de toate. Am citit si cartea

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu l-am vazut pe cel animat happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Este și a fost desenul meu animat preferat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dap big grin

| StrongHeart a răspuns:

Dap,era smecher.Acum ma gandeam sa citesc cartea scris de Jules Verne ca tot am primit-o de la cineva.

| StrongHeart a răspuns:

Si desigur mai era si "O calatorie catre centrul pamantului".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaa, aveam și figurine cu ei

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mi-am duc aminte doar de Minimax sau de Jetix ma uitam așa când aveam ocazia

| Jus7t a răspuns:

Da, chiar mi-a plăcut, îmi aduc aminte de el dar vag.
Parcă m-aș uita iar. laughing

| Mopmop a răspuns:

Geniala era subtritareahappy faine desene!

| LaraClarice a răspuns:

Nu stiu daca e acelasi, eu am vazul unul animat, Willy Fog era o felina, din ce imi amintesc. Era fain. O sa il revad, acum ca tot mi-ai amintit de el.

| BăiatMicCuSculaMareȘiMultLapte a răspuns:

Acuma ma uit la el happy