| PufuleteDulce a întrebat:

Va mai urma sezonul 3 din vampire knight? daca da cand/?

Răspuns Câştigător
| psploader a răspuns:

Http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090102201529AAwQI0h. Da sa stii ca nu va urmea din cauza a nu este foarte aprciata si nu prea are succes in Japonia. Deci nu prea ar avea de ce sa-l mai continuie. E doar o banuiala si un zvon.
Inca nu se stie nimic.

2 răspunsuri:
| KamiM a răspuns:

Se spune ca s-ar putea sa inceapa un sezon nou de abia anul viitor in aceasta perioada, insa acum nu exista informatii oficiale despre asta. Dar daca va aparea, am citit ca s-ar putea ca sezonul 3 sa nu aiba legatura cu povestea dininte ci sa fie o alta poveste diferita, cu alte personaje.

| PureSoul_1157 a răspuns:

Si eu am cautat info despre asta si se pare ca nu va mai urma... Si mie mi-a placut mult asa ca am citit manga-ul:
http://manga.animea.net/vampire-knight.html