| lupsansilvana a întrebat:

Cine ştie până la urmă dacă va mai fi şi sezonul 3 din,, Vampire Knight"?

Răspuns Câştigător
| Ezyo a răspuns:

Http://www.gopetition.com/petitions/vampire-knight-season-3/sign.html#se inca nu se stie...completeaza petitia

4 răspunsuri:
| cryptobiologist a răspuns:

As vrea mult sa se intample asta dar nu sunt sigurastraight faceSa speram cu totii!

| lupsansilvana explică (pentru cryptobiologist):

Nu fi aşa de negativistă: odată şi odată tot o să-l de-a pe net, dar că nici eu nu ştiu exact când se va întâmpla. Ai semnat petiţia? dacă nu mai sus e link-ul.

| cryptobiologist a răspuns (pentru lupsansilvana):

Am semnatbig grin.Sunt curioasa oare cum vor continua serialullaughing

| ゆい a răspuns:

Pai eu sper, sper sa fie si sezonul 3 ca anime, dar ca manga a continuat, dar totusi anime-ul e altfel. uite un link
http://manga.animea.net/vampire-knight.html.
P.S: tare poza cu Takuma, dar cine elanga el?