| 000Diddy000 a întrebat:

Va mai urma sezonul 3 din Vampire Knight? Daca da, cand? Il ador, creeaza dependentalaughing nu vreau ca Yuuki sa ramana cu Kaname, vreau sa ramana cu Zero, se vede ca el o iubeste, chiar daca nu o arata... Am inteles ca s-a inceput semnarea unei petitii pentru acest sezon, s-a ajns la ceva? Dau fundita+vot

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Vampire Knight" a avut doar două sezoane și a fost declarat oficial închiat în anul 2008. Totuși, conform wikipedia, există un zvon că sezonul 3, „Vampire Knight Destiny" va fi lansat undeva între iulie-decembrie 2012. Se precizează clar că informația ar putea fi greșită, însă tot ce avem de făcut este să speram că nu.
Numai bine!

| 000Diddy000 explică (pentru Diabolique):

Si ai auzit ceva despre acea petitie am inteles ca ar fi fost inceputa semnarea ei prin 2010 si sa fie trimisa autorului anime-ului dar nu prea dtiu daca s-a ajuns la ceva

| Diabolique a răspuns (pentru 000Diddy000):

Nu am auzit de petiție. Cel mai bine e să ne luăm după sursele sigure (cum este wikipedia). Nu ne rămâne decât să avem puțină răbdare. Până atunci, putem citi manga.

| 000Diddy000 explică (pentru Diabolique):

Unde pot gasi manga tradusa in romana (La Vampire Diaeries)?big grin

| 000Diddy000 explică (pentru 000Diddy000):

Scuze Vampire Knight m-am tampit rau de totlaughing

| Blood_8663 a răspuns:

Pai se aude ca anul acesta ar aparea ( si eu as vrea asta big grin)