| andrei4242 a întrebat:

Va plac animele? ( Daca nu, De ce? )

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Animalele sau anime urile? la ce te refereai pana la urma?

| AtateaConditii a răspuns:

Da, le ador chiar daca uneori ma enerveazalaughing. Mi-e mai usor sa vad un om cum suferă decat un animal.

| Eastwood a răspuns:

Da, toate animalele in afara de pisici, se prea plimba pe langa tine si isi ridica coada laughing), in schimb cainele e un prieten adevarat!

| ryuu a răspuns:

Hei! Presupun ca te referi la anime, nu animale. Corect este "anime-urile" nu "animele". Deoarece, dupa cum bine vezi in raspunsuri, s-a creat confuzie.
Da, sunt fan. Pot spune ca am urmarit destule anime-uri http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ma,anime-uri nu animele

| AlexDFY a răspuns:

Sunt multi oameni care nu pot avea animale deoarece sunt alergici, nu au conditi sau au fost atacati de animale si acum le urasc.Cand spui animale te referi la pisici sau caini, dar nu cred ca daca vezi un animal ranit si bolnav pe strada o sa il placi.Iti plac doar animalele frumoase, deci nu poti sa spui ca le iubesti cu adevarat.Mrg, asta e parerea mea, poate nu este adevarata, dar sa nu intelegi gresit.

| unprietenaproape a răspuns:

Da. cred ca cei care le urasc nu au avut niciodata unul prin preajma

| StalkerSoul a răspuns:

Nu pentru ca sunt pentru copii, cand te vei maturiza le vei lasa si tu, multa bafta!happy

| ryuu a răspuns (pentru StalkerSoul):

Salut!
Spune-mi si mie de ce nu iti plac anime-urile. Dar lasa deoparte afirmatiile tampie precum "sunt pentru copii, maturizeaza-te" si da-mi cel putin un argument solid.

Noapte buna!

P.S. Tin sa te anunt ca genurile Ecchi, Hentai, Horror etc. nu sunt pentru copii.

| StalkerSoul a răspuns (pentru ryuu):

Astea nu sunt filme ma nici seriale sunt niste animatii nistee prosti in ochii mei. nu le vad rostul mi se par absurde, niste desene pentru copii.

da pai sa stii ca nici filmele porno nu sunt pentru copii dar ei tot se uita asa ca. ce sa mai zic? eu le vad ca pe niste prostii.

Noapte buna si tiehappy

| pufuletziii a răspuns:

Le iubesc!

| Forever1young a răspuns:

Nu voiai sa spui anime-urile? sau ai scris gresit animalele big grin